Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח:

האם כשאת מסתכל בפרופיל מראה האף שלך מפריע לך? האם חשבת אי פעם לעבור ניתוח אף?

כיום קיימים פתרונות פחות פולשניים ברפואה האסתטית לשיפור גבנון האף, שיפור אף נשרי, ושיפור ופונפון נפול.

אחד הפתרונות של ד"ר טל קפלן לבעיות זו היא פיסול אף ע"י חומצה היאלרונית. לטיפול זה יש את היכולת לטשטש ואף העלים את הגבון, לעדן ואף להעלים את צורת האף הנשרי ואף להעניק הרמה של הפונפון הנפול.

איך זה עובד?

מילוי חומצה היאלרונית מותאמת אישית באזורים אסטרטגיים באזור האף מעניקים מראה כללי של אף עדין יותר, מעוצב יותר, והרמוני יותר לתווי הפנים.

החומצה ההיאלרונית לא מקטינה את האף, אך המילוי האסתרטגי מעניק מראה כללי של אף קטן יותר.

השינויים של פיסול אף ע"י חומצה ההיאלרונית ניכרים בעיקר בפרופיל ולא בפרונט.

יתרונות מילוי קמטי/שקעי המריונטות:

פיסול אף ע"י חומצה ההיאלרונית מציע גישה עדינה לשינוי משמעותי, לאחד הטיפולים היותר פופולריים היום. להלן מבט מפורט על היתרונות שהטיפול הזה מספק:

  • עידון ואף העלמת הגבון בהליך קצר ולא כירורגי.
  • עידון ואף העלמת צורת אף "נשר" בהליך קצר ולא כירורגי.
  • הרמת הפונפון בהליך קצר ולא כירורגי.
  • פחות פולשני מאלטרנטיבות כירורגיות, מפחית סיכונים פוטנציאליים ניתוחיים.
  • זמן החלמה מהיר.
  • חזרה מהירה לפעילויות היומיומיות.
  • שיפורים מיידיים לאחר הטיפול המאפשרים חזרה מהירה לחיים החברתיים והמקצועיים בביטחון.
  • פיסול אף ע"י חומצה היאלרונית מציעה דרך פשוטה ויעילה לטפל במגוון רחב של בעיות אסתטיות באף. את יכולה לחזור במהירות לשגרה הרגילה שלך.

כדי לסייע לך בטיפול פיסול אף ולעזור לך לקבוע אם טיפול פיסול אף ע"י חומצה היאלרונית ללא ניתוח עונה על הצרכים והציפיות שלך, הקליניקה מציעה אבחון של הפנים שלך. במהלך אבחון זה, הערכה מעמיקה של עור הפנים שלך תאפשר לנו לפתח פרוטוקול טיפולי מותאם אישית.

חומר: חומצה היאלרונית.

אלחוש: משחת אלחוש.

תוצאות: מיידיות.

משך הטיפול: 20 דקות.

רמת כאב: נמוכה.

תופעות לוואי אפשריות: נפיחות ואדמומיות זמנית.

תוצאה נשמרת: 8-12 חודשים.

שיקום: 2-4 ימים.

עלות ייעוץ: ללא.

לתיאום תורים: 053-705-5135 – ניתן להתקשר או לשלוח הודעה

🏡 כתובת: רפיח ים 24, נתיבות/ראשון לציון.

פיסול אף ללא ניתוח
השאירו פרטים ונחזור אליכם:
GALLERY
גלריה
השאירו פרטים ונחזור אליכם:
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
עוד בנושא
young-woman-gets-beauty-facial-injections-salon
מילוי ועיצוב עצמות לחיים
האובדן ההדרגתי של נפח הלחיים הוא סימן להזדקנות שיכול לערער את הבטחון שלנו, והמראה הצעיר והנשי. מה הוא...
להמשך קריאה
33381
פיסול קו לסת
מילוי עיצוב והדגשת קו לסת: קו לסת חד מחזיק את המפתח לפרופיל מאוזן ואסתטי אך לא כולם נולדו עם אחד כזה. ההזדקנות...
להמשך קריאה
טיפול סקולפטרה
חומצה פולילקטית - סקולפטרה, אסטפיל, אולידיה
חידוש קולגן ע"י חומצה פולילקטית (סקולפטרה, אסטפיל, אולידיה): חווי את הקסם של החומצה הפולילקטית (סקולפטרה,...
להמשך קריאה

הצרת אף ללא ניתוח

האף נמצא במרכז הפנים ויש לו נוכחות רבה. האורך המשמעותי וגם המבנה האלכסוני שלו הופכים אותו לחלק בפנים שמושך מיד את העין. המבנה הייחודי שלו גם גורם לכך שלא תמיד יש לו את הגודל והצורה האידיאלים מבחינתנו. לעיתים הוא אלכסוני בצורה שהופכת אותו לבולט מדי, לפעמים העצם אינה ישרה לגמרי ונוצר אף נשרי ולעיתים חלקו התחתון נפול ואינו מורם. הפתרון היחיד עד לפני מספר שנים לתיקון מבנה האף היה ניתוח. היום ישנן דרכים לבצע הצרת אף ללא ניתוח ושינויים אחרים שהופכים את מראה האף לפרופורציונאלי יותר. התיקונים נעשים ,בעזרת הזרקת חומרים, בעיקר חומצה היאלורונית לפיסול  האף כך שיקבל מראה אחר ופרופורציות נכונות יותר.

כיצד נעשית הצרת אף ללא ניתוח

כאמור, הצרת אף ללא ניתוח נעשית באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לאזורים מסוימים באף. יש מי שיאמר: איך הוספת חומר יכולה להביא למראה צר יותר. אכן האף לא יהיה צר יותר אם נמדוד את המידות שלו, אך הפרופורציות המשתנות נותנות תחושה של מראה צר יותר או לפחות מראה ומבנה נכונים המשתלבים טוב יותר עם מבנה הפנים. הטיפול מתחיל באלחוש המקום בדומה להזרקת חומצה היאלורונית באזורים אחרים בפנים. החומצה תוזרק באזורים אותם אנו רוצים להגדיל מעט במטרה להוריד את הבולטות של אזור סמוך. כך למשל אם האף נשרי תוזרק חומצה לאזורים סמוכים. כך מבנה העצם, לפחות מבחינת המראה, יהפוך להיות ישר. הטיפול נמשך כחצי שעה וללא תופעות לוואי משמעותיות.

לשינוי מראה האף: רק עם רופא המתמקצע במשרה מלאה בתחום

הצרת אף ללא ניתוח ובכלל ביצוע שינויים במראה הפנים שנראים מבניים דורשים הרבה מאוד ניסיון וידע בתחום. הזרקת החומצה צריכה להיות בנקודה מדויקת כדי לתת את האפקט לו אנו מצפים. צריכה להיות גם כמות מדויקת של חומצה היאלורונית כדי לתת את האפקט אך בצורה טבעית שלא תורגש. לכן, בבחירת המקום לעבור בו את הטיפול בדקו היטב מקומות והשוו ביניהם. בחרו קליניקה בה כל הטיפולים מבוצעים ע"י רופא המתמקצע במשרה מלאה בתחום ולא מטפל או בעל תואר אחר. רק רופא יוכל לבצע את הטיפול בצורה בטוחה ולהביא לתוצאות המבוקשות.

הקליניקה של ד"ר קפלן מנוהלת ע"י ד"ר טל קפלן ואשתו, כאשר ד"ר קפלן מבצע את כל הטיפולים באופן המקצועי ביותר. מוזמנות ליצור קשר.

יישור אף ללא ניתוח

לאף מבנה מורכב הכולל חלק של עצם קשה וחלק של סחוס רך יותר. השילוב של עצם קשה עם סחוס ובכלל המבנה הלא סטנדרטי שלו (כמה דברים ראיתם שדומים לאף במבנה שלהם?) מביאים לכך שלא תמיד האף הוא במבנה או בגודל הרצויים. אחד הניתוחים הפלסטיים המוכרים והמבוקשים הוא ניתוח אף, פעמים רבות כדי ליישר את עצם האף ששיש בה גבנון ולכן יוצרת מראה נשרי. היום ניתן לעבור יישור אף ללא ניתוח. יישור זה עובד על העיקרון שלא רק גריעה מחומר יכולה להביא ליישור ובכלל לשינוי פרופורציות אלא גם הוספה.

איך עובד יישור אף ללא ניתוח?

כדי לטפל טיפול ישיר בעצם שהיא בעלת ומבנה מעוגל ולא ישר, ולהסיר ממנה את החלק שגורם לגבנון יהיה צורך לבצע ניתוח. לא ניתן להסיר חלקים ולחבר חלקים אחרים מבלי שהמטופל יעבור הרדמה וללא ניתוח שהוא פולשני. עם זאת, אפשר בהחלט ליצור שינויים סביב האזור הבעייתי כך שהוא ישתלב במבנה החדש בצורה הרמונית, בכך מתבטא יישור אף ללא ניתוח. במקום להסיר את אזור העצם הבולט תתבצע תוספת של חומר סביבו. הזרקת חומצה היאלורונית לאורך כל עצם האף עד לגובה הנקודה הבולטת בעצם תיצור מראה של עצם ישרה לחלוטין ותבטל את המבנה הנשרי. כך גם אם פונפון האף הוא נפול, ניתן ליצור מראה מורם ע"י הזרקת חומצה היאלורונית עליו כך שהמראה המתקבל יהיה מורם.

למי מתאים הטיפול ולכמה זמן הוא מחזיק?

יישור אף ללא ניתוח מתאים לכל מי שרוצה לעבור שינויים מבניים ברמה קלה עד בינונית. אם מדובר במבנה נשרי מאוד כנראה שעדיין יהיה צורך לעבור ניתוח כי תיקון המראה בעזרת הזרקת חומצה ידרוש הזרקת כמות גדולה של חומר. חומצה היאלורונית היא מצוינת למילוי אזורים שונים בפנים כי היא מיוצרת ע"י הגוף באופן טבעי ומיועדת להוספת לחות לרקמות שונות. לכן טיפולי מילוי שקעים וקמטים כמו גם יישור אף ללא ניתוח נעשים בעזרתה. הגוף מכיר את החומר ומקבל אותו היטב ללא תגובות אלרגיות או תופעות לוואי. עם זאת, כפי שמוכר מטיפולי הזרקה אחרים של חומצה היאלורונית, החומר מתפרק עם הזמן ולכן יהיה צורך לחדש את הטיפול לאחר חצי שנה עד שנה.

בקליניקה של ד"ר קפלן מוצע מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא ניתוח כולל פיסול אף בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית הנעשה בצורה מדויקת ומקצועית ביותר. מוזמנות ליצור קשר.

עיצוב אף ללא ניתוח

חלק גדול מהאוכלוסייה לא מרוצה ממבנה וגודל האף שלו ולכן ניתוח אף הפך להיות מבוקש מאוד, לפחות כל עוד לא היה פתרון אחר שהוא פחות דרסטי. לא תמיד אנשים מודעים לכך שניתוח אף, ממש כשמו, הוא לגמרי ניתוח. לוקח זמן להחלים ולהתאושש ממנו ולעיתים הוא גם גורם לנזקים בלתי הפיכים בגלל שינויים במבנה העצם ושינויים פנימיים אחרים שנעשים באף. בשל כל אותם נזקים נעשה חיפוש אחר פתרון אחר, טיפול לא פולשני שיאפשר עיצוב אף ללא ניתוח: מתן מראה אחר לאף מבלי לבצע שינויים מבניים או לגעת בעצם ובחלקי האף האחרים. בשנים האחרונות מוצע עיצוב אף ללא ניתוח כשהתוצאות המתקבלות הן מרשימות.

עיצוב אף ללא ניתוח: כל המוסיף גורע (במובן הטוב של המילה…)

כיוון שהסרת חלקים מן העצם או ביצוע שינויים מבניים בעצם או בסחוס דורשים טיפול פולשני וניתוח, עיצוב אף ללא ניתוח מתבסס על הוספת חומר סביב האזור אותו רוצים לתקן כך שיווצר מבנה אף הרמוני ופרופורציונאלי. אמנם הוספת החומר לא תוריד ממידות האף אם תיקחו סרגל ותמדדו, אך יווצר מראה קטן או ישר יותר בזכות הוספת חומר סביב האזור הבולט. החומר אותו מוסיפים הוא בעיקר חומצה היאלורונית הידועה בשימוש בה למילוי אזורים שונים בפנים: מילוי אזורים שקועים או להעלמת קמטים עמוקים. חומצה היאלורונית מתקבלת ע"י הגוף ללא בעיות כי היא מיוצרת בגוף באופן טבעי. הזרקתה בנקודות המתאימות בצורה אסטרטגית ובמינון המתאים יביאו לשינוי במראה האף.

לקבל עיצוב מחודש של האף ע"י רופא המתמקצע במשרה מלאה בתחום

היום טיפולים אסתטיים ללא ניתוח הפכו למבוקשים מאוד, מה שמביא לפתיחת עוד ועוד מקומות הקוראים לעצמם קליניקות ומבצעים טיפולים שונים. עיצוב אף ללא ניתוח אינו אומר שהוא יכול להיעשות באופן שאינו מקצועי. יותר מכך, גם טיפולים אלה צריכים להתבצע ע"י רופא. לכן, שימו לב היטב לקליניקה בה אתם בוחרים לעבור את הטיפול. בדקו שזהו מקום מורשה ומפוקח, שהמטפל הוא רופא ובכלל שהמקום משדר מסר של רצינות ומקצועיות.

ד"ר קפלן היא קליניקה מקצועית בה מתבצעים מגוון טיפולים ברפואה האסתטית המתבצעים כולם ע"י רופא, ד"ר טל קפלן, המתמקצע במשרה מלאה ברפואה האסתטית. מוזמנות ליצור קשר.

פיסול אף רחב

האף מורכב מהעצם בחלק העליון והסחוס המעוגל בחלק התחתון. רבים לא מרוצים ממראה האף שלהם, בין אם בגלל מבנה העצם בחלק העליון ובין אם בגלל מבנה החלק התחתון שיכול להיות לעיתים רחב מדי ולתפוס מקום רב מדי בפנים. הגודל עצמו הוא סיבה משנית לכך שאדם לא יהיה מרוצה ממבנה האף. העיקר הוא כאשר אזור מסוים אינו פרופורציונאלי לגודל האף כולו או לגודל ומבנה הפנים. פיסול אף רחב הוא טיפול לא פולשני שנעשה ללא ניתוח או שינויים מבניים בחלק הרחב שמפריע. הטיפול מבוסס דווקא על הוספת חומר לאזורים סביבו כך שיתקבל מראה אף פרופורציונאלי.

האם תמיד פיסול אף רחב הוא הפתרון?

פיסול אף רחב ללא ניתוח מתבסס כאמור על הוספת חומר לאזורים סמוכים ולא על גריעת חומר מהאזור הבולט או הרחב עצמו. לכן, טיפול זה יתאים כאשר האף רחב במידה קלה עד בינונית. אם זהו אף רחב מאוד, הוספת חומר סביבו תיצור כבר אף גדול ומסורבל מדי שלא יהיה פרופורציונאלי למידות הפנים. במקרים אלה יתכן שלא תהיה ברירה אלא לעבור טיפול פולשני שיוריד חומר מהאזור הגדול או הרחב וישנה את מבנהו. עם זאת, במקרים רבים פיסול אף רחב ללא ניתוח יספק פתרון מעולה ויהפוך את מבנה האף למעוצב ולכך שישתלב בפנים בצורה הרמונית וטובה.

כיצד נעשה הטיפול?

הטיפול נעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית סביב האזור הרחב או הבולט. חומצה היאלורונית נמצאה כחומר מעולה למילוי שקעים או קמטים עמוקים בפנים כך שהשימוש בה הורחב גם לפיסול ועיצוב אף. הטיפול נעשה לאחר אלחוש המקום בעזרת משחה מאלחשת כך שהכאב כמעט לא יורגש. החומצה מוזרקת בנקודות המתאימות ובמינון מתאים כך שממש כמו בפיסול, המראה המתקבל יהיה טבעי מאוד ועם פרופורציות מתאימות. מלבד פיסול אף רחב ניתן בעזרת טיפול זה לתת מענה למגוון בעיות מבניות כמו אף נשרי (ברמה קלה עד בינונית), לפונפון אף נפול, לתיקון מראה עצם אף שיש בה גבנון ועוד. הטיפול אורך כחצי שעה. לרוב טיפול אחד יספיק להשלמת התהליך.

בקליניקה של ד"ר קפלן מתבצעים טיפולים שונים מהרפואה האסתטית כולל פיסול אף רחב. כל הטיפולים ניתנים במקצועיות רבה ותוך מתן יחס אישי לכל מטופלת. מוזמנות ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השאירו פרטים:

הירשמו לניוזלטר לקבלת טיפים, השאירו פרטים: