Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
טיפול בבוטוקס

טיפולים ע"י בוטולינום טוקסין – (בוטוקס, דיספורט, קסאומין)

כשאת מסתכל במראה, ומבצעת הבעות כגון – הרמת גבות (הבעה מופתעת), הורדת הגבות (הבעה זועפת), חיוך רחב (כיווץ צדדי העיניים) – האם גם את מתוסכלת ממראה החריצים והקמטים המופעים בזמן זה? בוטוקס הינו הטיפול עבורך.

תארי לעצמך להחזיר את השעון לאחור של העור שלך, למחוק את הקמטים העדינים והקמטים שהזמן חרט על פניך. טיפולים אסתטיים ע"י הזרקות לטיפול בקמטים מאפשרות זאת, ומציעות נסיגה מהירה ויעילה מסימני ההזדקנות הנראים לעין. הם הפכו לאבן יסוד בטיפול האסתטי, כאשר מספר גדל והולך של אנשים מאמצים שיטה זו כדי לשמור על מראה צעיר בצורה טבעית.

טיפול ע"י רעלן הבוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט, קסאומין), מהווים התקדמות משמעותית בטיפול אנטי אייג'ינג מונע, מרגיעים את תנועת שרירי ההבעה התורמים להיווצרות קמטים. כתוצאה מכך, הם לא רק מחליקים קמטים, אלא גם ממלאים תפקיד מכריע בשימור ארוך טווח של גמישות העור ומראה צעיר. היתרון הכפול הזה של שיפור מיידי והגנה עתידית הופכת את ההזרקות נגד הקמטים לבחירה מועדפת עבור אלה המעוניינים לשמור על עורם חי ואנרגטי כמו אורח החיים שלהם.

מה הוא טיפול בבוטוקס?

Botox® ו- Dysport® הינם שמות מסחריים לחומר הפעיל – "בוטולינום טוקסין" הממזער ואף מעלים את היווצרות הקמטים הנובעים כתוצאה מכיווץ שרירי ההבעה. טיפולים אלו מחלישים או משתקים זמנית שרירים שונים בפנים. הם פועלים להרפיית השרירים המייצרים קמטים דינמיים. קמטים דינמיים הם אותם קמטים הנגרמים מפעילות שרירי הפנים (למשל, הזעפת פנים, חיוך והרמת גבות).

מהם ההבדלים בין קמטים דינאמיים לקמטים סטטיים?

 1. קמטים דינאמיים – ניתן לראותם רק בעט כיווץ שריר הבעה.
 2. קמטים סטטיים – ניתן לצפות בהם על העור גם במנח של שריר רפוי

ככל שאנחנו מתבגרים, עור הפנים שלנו עובר שינויים משמעותיים עקב גורמים חיצוניים כגון שמש, עישון וכו'.. וגורמים פנימיים כגון הבעות הפנים גנטיקה וכו'… זה כולל בין היתר הופעה של קמטים וחריצים על העור.

איך ניתן לטפל בקמטים הדינאמיים והסטטיים?

הזרקה של בוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט, קסאומין) לשרירי המטרה אשר גורמים לקמטים המפריעים לנו, אנו נצליח להעלים לגמרי את הקמטים הדינאמיים, ולשפר משמעותית את הקמטים הסטטיים. ככל שנתחיל לטפל ולשמר את עור הפנים עם הבוטולינום טוקסין אנו נמנע את הופעתם הראשונית של הקמטים הסטטיים שנובעים בין היתר כתוצאה מקיומם של הקמטים הדינאמיים.

יתרונות הטיפול ע"י בוטולינום טוקסין:

 1. טיפול קל למראה טבעי: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של קבלת טיפול בוטוקס הוא שזוהי דרך קלה לשפר את היופי הטבעי שלך. משמעות הדבר היא שהזרקת בוטוקס יכולה לשפר כל דבר, החל מקמטים עזים במצח ועד לקמטי זעף וכל החלקים שביניהם. מכיוון שאזורים אלו הם מה שאנשים שמים לב לראשונה כשהם פוגשים אותך, טיפול ע"י בוטוקס הוא דרך קלה לשפר את המראה שלך ולעשות רושם ראשוני טוב יותר.
 2. הליך לא פולשני ומהיר: הזרקת בוטוקס היא אופציה מצוינת לאינדיקציות אסתטיות מכיוון שהטיפול אינו פולשני ומהיר. כל ההליך לוקח רק כמה דקות לביצוע, זמן החלמה מינימלי.
 3. תוצאות כמעט מיידיות: אנשים רבים שרוצים לשפר את המראה שלהם במהירות בוחרים בבוטוקס מכיוון שהוא מספק תוצאות כמעט מיידיות. לאחר שתקבלי את טיפול הבוטוקס שלך, תראי תוצאות כבר שלושה עד ארבעה ימים לאחר ההליך שלך ועד שבועיים לתוצאות סופיות. עם זאת, הבוטוקס ממשיך לעבוד כ-3 חודשים לאחר ההזרקות שלך. בדרך כלל, תבחיני שהקמטים שלך נרגעים ללא הרף עד לקבלת התוצאות המקסימליות שלך. את יכולה פשוט לחזור לפעילות הרגילה שלך מיד לאחר הטיפול בבוטוקס.
 4. הליך קוסמטי זול: טיפולי בוטוקס הם גם הליך אסתטי יחסית זול, במיוחד בהשוואה לפרוצדורות כירורגיות או מוצרי טיפוח יוקרתיים.

טיפולים ע"י בוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט, קסאומין):

 1. שליש עליון – קמטי המצח (הבעה מופתעת), קמטי הזעף (בין הגבות), קמטי החיוך (בצידי העיניים).
 2. באני ליינס – הקמטים המופיעים על החלק העליון של האף בזמן כיווצם.
 3. גאמי סמייל – מניעת חשיפת יתר של החניכיים בעט חיוך.
 4. סנטר תפוזי – מניעת עור "תפוז" בסנטר בזמן כיווץ השרירים באזור זה.
 5. ברוקסיזם – טיפול בשחיקת שיניים ונעילת סתות עקב כיווץ יתר של שרירי הלעיסה

כדי לסייע לך בטיפול בסימני ההזדקנות של הפנים ולעזור לך לקבוע אם טיפול בבוטוקס עונה על הצרכים והציפיות שלך, הקליניקה מציעה אבחון של הפנים שלך. במהלך אבחון זה, הערכה מעמיקה של עור הפנים שלך תאפשר לנו לפתח פרוטוקול טיפולי מותאם אישית.

חומר: בוטולינום טוקסין (בוטוקס, דיספורט).

אלחוש: משחת אלחוש.

תוצאות: מספר ימים ועד שבועיים.

משך הטיפול: 20 דקות.

רמת כאב: נמוכה.

תופעות לוואי אפשריות: נפיחות ואדמומיות זמנית.

תוצאה נשמרת: 4 חודשים.

שיקום: 2-4 ימים.

עלות ייעוץ: ללא.

לתיאום תורים: 053-705-5135 – ניתן להתקשר או לשלוח הודעה

🏡 כתובת: רפיח ים 24, נתיבות/ראשון לציון.

העלמת קמטים

מי מאיתנו לא רוצה לשמור על עור פנים חלק, רענן וצעיר? עם זאת, ככל שמתקדמים בגיל כך ישנה שחיקה של העור. תאי העור מתחדשים בקצב פחות מהיר, כך גם סיבי הקולגן והאלסטין ששומרים על חיוניות העור וגמישותו. גם החומר התורם ללחות העור ומאגד יחד את הרכיבים שלו פוחת עם הזמן. כל אלה גורמים להיווצרות קמטים. בעבר היה נדרש טיפול דרסטי בצורת ניתוח כדי להעלים קמטים. היום העלמת קמטים הפכה פשוטה הרבה יותר. מילוי השקע שיוצר הקמט בחומר מתאים מביא להחלקת הקמט לחלוטין. מילוי קמטים נעשה בעיקר באמצעות חומצה היאלורונית, חומר אשר מיוצר בגוף באופן טבעי ותפקידו לשמור על לחות הרקמות, אך ייצורו פוחת עם השנים.

העלמת קמטים באמצעות פיסול ועיצוב

תחום הרפואה האסתטית התפתח בשנים האחרונות וצבר תאוצה. נמצא שטיפולי רפואה אסתטית יכולים להחליף במקרים רבים ניתוחים מתחום הכירורגיה הפלסטית שמטרתם היא שיפור מראה חיצוני. כך, במקום לעשות ניתוח מתיחת פנים שמיישר את הקמטים ע"י הרמת עור הפנים ומתיחתו, נעשה מילוי הקמטים ובכלל עיצוב ופיסול ממש של הפנים באמצעות הוספת חומר לאזורים שקועים. כך הפנים מוחלקות וחוזרת להן הפרופורציה  ללא צורך בניתוח עם הרדמה שנדרשת התאוששות ממנו. העלמת קמטים נעשית באלחוש מקומי המביא לכך שכאב ההזרקה כמעט לא מורגש. ההזרקה נעשית במספר נקודות ובמינון מתאים כדי לא ליצור נפיחות או גודש באזורים מסוימים. החומצה ההיאללורונית לא רק ממלאת שקעים אלא תורמת ללחות העור ומעודדת את התחדשותו.

טיפול בקמטי הבעה בעזרת בוטוקס

לצד קמטים שהטיפול בהם נעשה באמצעות מילוי שלהם בחומצה היאלורונית, נעשית גם העלמת קמטים שמקורם הוא עבודת יתר של שרירי הפנים ונקראים קמטי הבעה. קמט הבעה מוכר הוא קמט הזעף שבמרכז המצח. גם קמטי דאגה הנוצרים לרוחב המצח הם מוכרים ונותנים מראה מבוגר יותר. ישנם גם קמטי צחוק לצידי העיניים. הטיפול בכל אלה הוא באמצעות הזרקת בוטוקס ואשר מרגיע את עבודת שרירי הפנים שנעשית גם באופן לא רצוני לעיתים ומעמיקה את קמטי ההבעה. חשוב לבצע את הטיפול בבוטוקס  בצורה מדויקת כדי לא לקבל את המראה המופתע של גבות מורמות באופן תמידי וכדי ששרירי הפנים יקבלו הרגעה קלה ולא יאבדו לחלוטין את יכולתם להניע אזורים שונים בפנים.

ד"ר קפלן היא קליניקה המתמקצעת באופן בלעדי בטיפולים רפואיים אסתטיים. כל הטיפולים מתבצעים ע"י ד"ר טל קפלן שהוא רופא במשרה מלאה בתחום במקצועיות רבה. מוזמנות ליצור קשר.

העלמת קמטים במצח

המצח, בתור החלק העליון של הפנים, מושך אליו את העין. כאשר לרוחב המצח פרושים פסים פסים של קמטים המכונים קמטי דאגה, הדבר נותן מיד מראה מבוגר יותר. קמט אנכי בין הגבות עד לגשר האף לא רק יוצר מראה מבוגר יותר אלא גם משנה את הבעת הפנים להבעה זועפת גם כאשר אדם רגוע לגמרי ואפילו שמח. לכן, העלמת קמטים מהמצח היא משמעותית הן ליצירת מראה צעיר יותר והן ליצירת הבעת פנים רגועה ולא מוטרדת או זועפת. העלמת קמטים במצח נעשית בטיפול פשוט, טיפול שאינו פולשני, טיפול קצר ולא כואב שניתן להמשיך אחריו את שגרת היום.

איך נעשית העלמת קמטים במצח?

אותם קמטים במצח, הן קמטי דאגה והן קמטי זעף, נוצרים ע"י עבודת יתר של שרירי הפנים. לעיתים, שרירי הפנים,  האחראים על הנעת הפנים לצורך יצירת הבעה כזאת או אחרת, עובדים באופן לא רצוני ומוגזם. עבודת יתר זו גורמת עם הזמן להיווצרות קמט שנותר קבוע. לא רק במצח נוצרים קמטי הבעה. גם קמטי צחוק לצידי העיניים שנקראים גם "רגלי עורב" נוצרים בעקבות עבודת יתר של שרירי הפנים. לכן, הטיפול מבוסס על הרגעת שרירי הפנים כך שיעבדו פחות ובכך להחלקתם של אותם קמטים. הפחתת כיווץ שרירי הפנים במידה הרצויה נעשית ע"י הזרקת בוטוקס, תרופה הגורמת להפחתת כיווץ השרירים. מיומנות המטפל חשובה ביותר לכך שתוצאות הטיפול יהיו רק העלמת קמטים במצח ולא שיתוק שהוא מעבר לכך.

טיפול בבוטוקס כחלק מטיפולי עיצוב הפנים

הרפואה האסתטית היום היא מתקדמת מאוד ונותנת מענה למגוון רחב של תופעות או דברים שהיינו רוצים לשנות. היא גם מהווה תחליף במקרים רבים לניתוח פלסטי, למשל ניתוח מתיחת פנים ואפילו ניתוח אף. כדי שהמענה יהיה מעולה חשוב שהטיפול יבוצע ע"י רופא המתמקצע במשרה מלאה ברפואה אסתטית. בין אם זו העלמת קמטים במצח שנעשית בהזרקת בוטוקס או העלמת קמטים אחרים בפנים באמצעות מילוי בחומצה היאלורונית, נדרשת מיומנות גבוהה וידע רב ברפואה האסתטית אך גם ברפואה בכלל. לכן, בחרו מקום בו תקבלו טיפול רק ע"י רופא.

ד"ר טל קפלן הוא רופא המתמקצע במשרה מלאה ברפואה האסתטית. במרפאת ד"ר קפלן מוצעים מגוון טיפולים אסתטיים שנעשים באופן מקצועי ביותר. מוזמנות ליצור קשר.

 

החלקת בוטוקס

פנים חלקות הן סימן למראה צעיר, רענן ונטול דאגות. ככל שאנו עולים בגיל, כך גם נוצרים יותר קמטים. חלק מהקמטים הם בלתי נמנעים אך ישנם גם קמטים שהם כתוצאה מעבודת יתר של שרירי הפנים. קמטים אלה נקראים קמטי הבעה. לעיתים אנו לא שמים לב לכך שאנו מכווצים את אזור הגבות והמצח או מרימים את המצח כתוצאה מהפתעה או דאגה. כאשר פעולות אלה נעשות לעיתים קרובות ושרירי הפנים עובדים יותר מדי, הדבר יביא בסופו של דבר ליצירת קמטי הבעה קבועים, בין אם קמט זעף בין הגבות או קמטי דאגה הפרושים במצח. היום יש מענה גם לתופעה זו של עבודת יתר בשרירי הפנים והיא החלקת בוטוקס, טיפול קצר ופשוט המביא להחלקתם של אותם קמטים.

החלקת בוטוקס ליצירת מראה נטול דאגות

כאמור, מראה חלק הוא מראה נטול דאגות. לכך בדיוק אמורה להביא החלקת בוטוקס. הטיפול הוא הזרקת בוטוקס, שהוא שם מסחרי לחומר הפעיל "בוטולינום טוקסין", המפחית את עבודת היתר של שרירי הפנים ומעלים את מראה הקמטים שנוצרים כתוצאה מהבעות הפנים השונות. אם כשאנחנו צעירים קמטי ההבעה הם דינמיים ונוצרים רק כאשר אנו מתכוונים לכווץ את פנינו או למתוח אותם כדי להביע את תחושתנו, עם הגיל הקמטים הופכים לסטטיים וכך אנו מקבלים מראה דואג או זועף באופן קבוע. הזרקת הבוטוקס משתקת את שרירי הפנים במידה המתאימה כך שלא תהיה עבודת יתר שלהם והקמטים הסטטיים לא יעמיקו. הבוטוקס אפילו מחליק את הקמטים לגמרי. מדובר על טיפול שנמשך כעשר דקות ונעשה לאחר אלחוש האזור כך שגם אינו כואב כמעט בכלל.

לאילו סוגי קמטים מסייע הבוטוקס?

כאמור, הקמטים המוכרים ביותר להם מסייעת החלקת בוטוקס הם קמטים במצח: קמטי זעף אנכיים וקמטי דאגה אופקיים. עם זאת, ישנם קמטים נוספים שמוחלקים כאשר נעשית הזרקת בוטוקס. קמטי צחוק או "רגלי עורב" שלצידי העיניים מוחלקים גם הם באמצעות בוטוקס. כך גם קמטים שנוצרים בכיווץ האף בזמן צחוק, או קמטוטים בסנטר שיוצרים לו מראה הדומה לעור תפוז. בוטוקס עוזר גם למניעת שחיקת שיניים ונעילת לסתות בעקבות כיווץ רב מדי של שרירי הלעיסה. יותר מכך, בוטוקס מסייע לתופעות אחרות שאינן בפנים ואינן קשורות לקמטים כמו הזעת יתר בבית השחי או כפות הידיים.

מרפאת ד"ר קפלן היא מרפאה לרפואה האסתטית ומציעה מגוון רחב של טיפולים, כולל טיפולי בוטוקס, הנעשים בצורה מקצועית ומיומנת ע"י רופא. מוזמנות ליצור קשר.

טיפול בוטוקס
השאירו פרטים ונחזור אליכם:
GALLERY
גלריה
השאירו פרטים ונחזור אליכם:
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
כאן יופיע כותרת לקידום
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סילט אגמטן.
עוד בנושא
7520
קלציום הידרוקסי אפטיט (סידן) - רדיאס, הידרוקסיפיל
חידוש קולגן ע"י סידן הידרוקסיאפטיט (רדיאס, הידרוקסיפיל): בעשורים האחרונים, חומרי מילוי לרקמות רכות...
להמשך קריאה
הצערת עור הפנים
סקין בוסטר
הענק לחות לעור ע"י טיפול סקינבוסטר: סקינבוסטר הוא טיפול ברפואה האסתטית לעור הפנים המשתמש בתכונות...
להמשך קריאה
young-woman-gets-beauty-facial-injections-salon
מילוי ועיצוב עצמות לחיים
האובדן ההדרגתי של נפח הלחיים הוא סימן להזדקנות שיכול לערער את הבטחון שלנו, והמראה הצעיר והנשי. מה הוא...
להמשך קריאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

השאירו פרטים:

הירשמו לניוזלטר לקבלת טיפים, השאירו פרטים: